На главную Укр

Школьные новости

17 декабря 2022 годаМетки:   , ,

П’ЯТЬ УЧНІВ ШКОЛИ ВИЗНАНІ ПЕРЕМОЖЦЯМИ МІСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ "ДО РІЗДВЯНИХ І НОВОРІЧНИХ СВЯТ"


  
 
Із 300-х робіт, представлених на міську онлайн виставку-конкурс «До Різдвяних і Новорічних свят», яка проходила серед учнів харківських мистецьких шкіл та художніх студій, п’ять авторів з Дитячої школи мистецтв №6 відзначені дипломами лауреатів та дипломантів. Це чудовий передноворічний подарунок і для наших юних художників, і для всього шкільного колективу.      

 
Серед лауреатів номінації «листівка» учні художнього відділення ДШМ №6:
 
1 місце - Хлистун Анна, викладач Чистюхіна С.Б. (вікова категорія10-11 років);
2 місце - Гепенко Уляна, викладач Полтавська К.О. (вікова категорія 14-16 років);
3 місце - Лєвкова Софія, викладач Чистюхіна С.Б. (вікова категорія 8-9 років). Серед дипломантів номінації композиція «Новорічні та Різдвяні свята» учні художнього відділення ДШМ №6:

Пруднікова Уляна, викладач Полтавська К.О. (вікова категорія 8-9 років);     
Заводських Варвара, викладач Полтавська К.О. (вікова категорія 12-13 років).
 

 

Організатори виставки дякують усім учасникам і їх викладачам за чудовий новорічний настрій. Ми приєднуємося до подяки та щиро вітаємо наших переможців!  
 
Незабаром вони отримають заслужені дипломи у цифровому вигляді, а усі ми зможемо переглянути онлайн-виставку з роботами всіх учасників виставки-конкурсу.

Нагадаємо, що ця творча подія проводиться вже втретє, вона ініційована ХДХШ №1 ім. І.Ю. Рєпіна під патронатом Департаменту культури Харківської міської ради.

На знімках: художні роботи переможців конкурсу 

Більше про наших учасників
]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)