29 марта 2023 годаМетки:   , ,

МУЗИЧНІ КЛІПИ ШКІЛЬНИХ ТЕАТРАЛІВ: ЦІКАВО, ТРОХИ КУМЕДНО, АЛЕ ОДНОЗНАЧНО АРТИСТИЧНО

Цього року учні-старшокласники театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 нетрадиційно продемонстрували свої знання та вміння з обов’язкової дисципліни – сценічної практики, знявшись у кліпах. Це перший подібний досвід юних театралів, і, на думку фахівців, достатньо вдалий.

Менендес Каміла, Кулік Юрій, Левада Карина, Кобзар Артем, Юзефів Данило – учні викладачки театрального відділення Катерини Келліної – перевтілилися у відомих персонажів.

"Ідея полягала в тому, щоб знайти оптимальний формат роботи в умовах дистанційного навчання, у якому б поєдналися робота з камерою, яскраві виразні персонажі та цікаві для підлітків художні засоби виразності, і все це при стислому хронометражі. Як виявилось, цим критеріям якнайкраще відповідають саме музичні кліпи, - прокоментувала творчі новації Катерина Володимирівна.
У процесі роботи з’ясувалось, що діти мають досить різні музичні вподобання, але саме це зробило показ різноманітним. Тут є американський поп, українська естрада, британський соул і навіть репери з 90-х. Вийшло цікаво, іноді кумедно, але однозначно артистично!»
На відділенні впевнені, що старшокласники започаткували добру традицію і згодом ця перспективна форма роботи знайде подальший розвиток. Тож далі буде…

Всім приємного перегляду! Заряджайтесь добрим настроєм!