29 марта 2023 годаМетки:   ,

КАМІЛА МЕНЕНДЕС – ВОЛОДАРКА ГРАН-ПРІІV ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ТЕАТРАЛЬНО-СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА МАЛИХ ФОРМ «ЛЕТИ!»

Ця чудова новина надійшла в час, коли у Дитячій школі мистецтв №6 триває театральний тиждень з нагоди Всесвітнього дня театру.

Найвищою нагородою – Гран-прі - популярного серед митців-початківців творчого конкурсу Каміла Менендес нагороджена за блискуче виконання монологу Кларисси Маклеллан з роману Р. Бредбері «451 градус за Фаренгейтом» (викладач К.В. Келліна).

Минулої осені цей монолог приніс їй IIмісце у відкритому онлайн- конкурсі читців, що проходив за підтримки Харківського театру юного глядача і Goethe-Institut та Iмісце в міжнародному конкурсі мистецтв "Співограй".

Постійне удосконалення матеріалу, наполеглива праця талановитої дівчини у тандемі з викладачем привели до нинішнього успіху.

Каміла Менендес навчається у нашій школі мистецтв другий рік. Своє майбутнє вона бачить на сцені та на великому екрані. Як зазначають її викладачі, у дівчини є для цього всі шанси: працьовитість, наполегливість, талант.

Довідково: засновниками та організаторами Конкурсу є Департамент культури Харківської міської ради, Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів» за партнерства Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Більше про IVвідкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм «ЛЕТИ!»

На фото:
Каміла Менендес, її нагороди