На главную Укр

Школьные новости

11 января 2024 годаМетки:   , ,

ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ. ЧАСТИНА 3»Цикл виставок з однойменною назвою, що був започаткований художнім відділенням Дитячої школи мистецтв №6 м. Харкова минулого навчального року, успішно слугує мистецьким майданчиком, який сприяє розширенню художніх горизонтів учнів.


Онлайн-виставка за підсумками I півріччя поточного 2023-2024 н.р. демонструє нові напрацювання юних художників, їх жагу до творчості та самовираження. 85 робіт, відібраних для експозиції виставки, свідчать про достатній рівень володінняавторами мистецькими інструментами відповідно до їх віку та тривалості вивчення образотворчого мистецтва.  


«І класичні роботи з академічних дисциплін, і творчі роботи, виконані графічними матеріалами та фарбами, - це впевнені кроки митців-початківців у розвитку своїх здібностей та творчого потенціалу, вияв вдосконалення їх художньої майстерності», - зазначає завідувачка відділення Світлана Чистюхіна. 


За оцінками викладачів особливої похвали заслуговує Яна Семеннікова, яка зуміла знайти власну графічну манеру у веденні академічного рисунка. Привертають увагу вдалі акварельні портрети, написані Олександрою Крамник, Наталією Чубіч, Ярославом Піляєвим. Нового рівня у творчості досягли Катерина Селіхова, Ульяна Пруднікова, Маргарита Романова, Вероніка Горіна, Олеся Ковтун. 


Не може не привернути увагу тематичне різноманіття виставки. Дитячі роботи охоплюють широкий спектр тем: від осінніх та зимових пейзажів і абстрактних композицій до портретів та фантастичних сюжетів, традиційно присутня українська тематика.


Загалом ця виставка вчергове продемонструвала талант та наполегливість представників юного покоління українців, які попри війну прагнуть вільно виражати себе, знаходячи розраду в мистецтві, що слугує їм осередком спокою та надії на світле майбуття.]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)