2 апреля 2023 годаМетки:   , ,

«ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ 2.0 АБО ПЕРЕВТІЛЕННЯ» - ТВОРЧИЙ ПРОЄКТ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ (м. ХАРКІВ, УКРАЇНА). Частина IV

Театральний тиждень, започаткований у ДШМ №6 з нагоди Всесвітнього Дня Театру, добігає кінця. Його завершує вихід мінісюжетів четвертої частини проєкту «Художні фільми 2.0 або Перевтілення". Сам проєкт є результатом плідної роботи учнів та викладачів театрального відділення, які у черговий раз доводять, що саме креативний підхід дозволяє юним митцям успішніше опановувати шкільну програму, яскравіше проявляти свої здібності та набиратися неоціненного творчого досвіду.

У циклі мінісюжетів юні митці-початківці грають образи головних героїв та героїнь з відомих художніх фільмів. Наскільки переконливо їм вдалося це перевтілення оцінять їхні вимогливі викладачі, а щодо глядацької аудиторії, то задоволення і гарний настрій гарантується всім!
У представленому фрагменті з повної версії відеопоказу – дві учнівські роботи п’ятикласниць театрального відділення:

·         Художній фільм «Джейн Ейр» - британський фільм режисера Кері Фукунаги 2011 року випуску. Історія про непросту долю сироти із сильним незалежним характером. Епізод  про  дитинство головної героїні. Роль Джейн Ейр відтворила учениця 5-го класу театрального відділення Вероніка Солодовнікова.

·         "Великий диктатор 2.0" - авторський відеопроєкт викладачів театрального відділення Інни Янушевич та Романа Набокова, присвячений роковинам подій в Україні. У головній ролі учениця 5-го класу театрального відділення Поліна Сафронова.

Автори ідеї та наставники акторів-початківців:викладачі відділення Інна Олександрівна Янушевич та Роман Геннадійович Набоков.

Пориньмо у світ театрального мистецтва разом з Дитячою школою мистецтв №6! Приємного перегляду і до нових перевтілень!

Дивитися всі випуски мінісюжетів проєкту на шкільному ютуб-каналі за посиланням: