30 марта 2023 годаМетки:   , , ,

«ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ 2.0 АБО ПЕРЕВТІЛЕННЯ» - ТВОРЧИЙ ПРОЄКТ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Театральний тиждень, започаткований у ДШМ №6 з нагоди Всесвітнього Дня Театру, триває. Його продовжує проєкт «Художні фільми 2.0 або Перевтілення". Це результат плідної роботи учнів та викладачів театрального відділення, які у черговий раз доводять, що саме креативний підхід дозволяє юним митцям успішніше опановувати шкільну програму, яскравіше проявляти свої здібності та набиратися неоціненного творчого досвіду.

Проєкт являє собою цикл міні сюжетів, у яких юні митці-початківці грають образи головних героїв та героїнь з відомих художніх фільмів. Наскільки переконливо їм вдалося це перевтілення оцінять їхні вимогливі викладачі, а щодо глядацької аудиторії, то задоволення і гарний настрій гарантується всім!

У представленому фрагменті з повної версії відеопоказу – дві учнівські роботи:

•  історична драма "Жанна д’Арк" режисера Люка Бессона, у якій показана внутрішня боротьба Жанни. Образ Жанни втілено ученицею 5-го класу Марією Ніконець;
  • фільм "Аліса у Задзеркаллі" режисера Джона Гендерсона, де головна героїня Аліса опинилася у казковій країні, що представляла велику шахівницю. Образ Аліси приміряла на себе учениця 4-го класу Поліна Лучко.

Педагоги відділення: Інна Олександрівна Янушевич та Роман Геннадійович Набоков

Пориньмо у світ театрального мистецтва разом з Дитячою школою мистецтв №6!

Приємного перегляду і до нових перевтілень!