30 мая 2022 годаМетки:   , , ,

ГРАН-ПРІ ТА ПЕРШЕ МІСЦЕ КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ «ЯСКРАВІ ТАЛАНТИ ВЕСНИ 2022»: ВІДЗНАЧЕНІ УЧНІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДШМ №6 ДІНІІЛ СІДЬКО ТА АНГЕЛІНА МИКИТЕНКО

Нещодавно відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Яскраві таланти весни 2022», організатором та засновником, якого є Громадська організація «Співограй». Одним із завдань цієї мистецької події є підняття патріотичного духу, національної гордості, віри у перемогу України. Учні театрального відділу Данііл Сідько та Ангеліна Микитенко вдало представили Дитячу школу мистецтв №6 на цьому популярному конкурсі.

Данііл Сідько вже кілька років виступає на конкурсах та фестивалях, разом зі своїм викладачем Михайлом Крамаренком бере участь у концертах та мистецьких заходах Харкова та області.

Цього разу у його виконанні на конкурсі був представлений вірш Ліни Костенко "Кобзареві".В уявному діалозі з поетом людина намагаэться знайти відповіді на дуже важливі життєві питання.

Завдяки глибокому осмисленню матеріалу та проявленій майстерності Данііл Сидько посів перше місце на конкурсі, з чим ми його щиро вітаємо!

Ангеліна Микитенко спочатку займалась індивідуально сценічною мовою з викладачем театрального відділення Микитою Ігоревичем Калємбєтом, у якого отримала серйозну технічну підготовку. Цього року вона почала займатися з викладачем Михайлом Петровичем Крамаренком, заслуженим  діячем мистецтв України.

Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв  «Яскраві таланти весни 2022» став для Ангеліни першим творчим випробуванням. На конкурс був підготовлений вірш Ліни Костенко "Мій перший вірш". У цьому творі ми бачимо війну очима дівчини, яка є безпосереднім свідком жахливих подій...

Ця робота на конкурсі отримала Гран Прі. Наші найщиріші поздоровлення Ангеліні!