На главную Укр

Школьные новости

28 декабря 2023 годаМетки:   , ,

АРТ-КВЕСТ «САНТА ПОСПІШАЄ»


 

Розважальний новорічний захід для учнів Дитячої школи мистецтв №6 пройшов напередодні зустрічі Нового 2024 року. Не зважаючи на онлайн-формат, він видався напрочуд атмосферним.

Діти з задоволенням брали участь у численних конкурсах, проявляючи свою обізнаність у новорічних традиціях, впізнаючи героїв улюблених мультфільмів тощо. Вони з цікавістю познайомились з історію славнозвісного музичного твору «Щедрик» славетного українця Миколи Леонтовича. 

А ще учасники заходу мали можливість вийти на уявний танцпол і танцювати з самим Сантою та Ельфом. З великим задоволенням вони всі разом прикрасили красуню-ялинку та зарядили одне одного святковим настроєм. 

За задумом організаторів, у новорічні свята учні мають як ніколи відчувати дружню атмосферу шкільного колективу, отримувати знаки уваги та доброго ставлення. Арт-квест стовідсотково сприяв досягненню цієї мети.  

На знімках: учасники новорічної події
]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>