На головну Рос

Шкiльнi новини

25 січня 2020 року

ЗНАЙОМТЕСЯ: КЛАС ПЕДАГОГА Ю.В. КУЩІЯ


Учні класу гітари педагога Юрія Володимировича Кущія зібралися разом, щоб поспілкуватися і обговорити підсумки першого півріччя поточного навчального року.

 


Усіх цих симпатичних дітей, які відрізняються віком і музичними вподобаннями, об'єднує інтерес до такого чудового інструменту, яким є гітара. Кожен з них прийшов займатися в нашу школу, маючи прагнення долучитися до мистецтва гри на гітарі. І це вдається.

Разом зі своїм педагогом вони крок за кроком просуваються по обраному шляху, який вимагає від них багато праці, самовіддачі, наполегливості. При цьому надає прекрасну можливість проявити свої найкращі якості, розвивати здібності, вдосконалюватися і досягати успіхів.
Класна кімната містить багато свідчень досягнень тих, у кого проходять тут уроки спеціальності. Маса дипломів, грамот, сертифікатів учнів за підсумками участі в різних творчих конкурсах і фестивалях говорять самі за себе.

Частина з них належить Максиму Путятіну, який через рік буде вчитися у випускному класі. Він, будучи неодноразовим лауреатом багатьох міжнародних і всеукраїнський музичних конкурсів, є хорошим прикладом для наслідування всім першокласникам, які розпочали навчання в нинішньому році, а це: Похомов Данило, Трухачева Юлія, Ковальова Аріна, Конєв Артем, Пономаренко Данило.

 «Їм ще належить багато працювати і багато чому навчитися, - каже Юрій Володимирович. - Але, поза всяким сумнівом, у них все обов'язково вийде, оскільки є велике бажання займатися музикою, і є хороші амбіції».

Юрій Володимирович Кущій - досвідчений педагог, працює в ДШМ №6 одинадцятий рік з моменту її відкриття. Викладав в інших початкових дитячих спеціалізованих навчальних закладах мистецтва, працював керівником інструментальних ансамблів низки харківських загальноосвітніх шкіл. Є творцем і керівником інструментального колективу «Норма», багаторазового переможця та лауреата обласних і міських конкурсів.

Свої знання і захопленість музикою передає учням, для багатьох з них музика стала невід'ємною частиною життя. І це, на переконання педагога, найбільш важливий результат їх спільної діяльності.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)