На головну Рос

Шкiльнi новини

5 травня 2020 року

ЗАНЯТТЯ ПО СЦЕНІЧНОМУ РУХ У ШКІЛЬНИХ ТЕАТРАЛІВ ПРИДБАЛИ НОВЕ ЗАБАРВЛЕННЯ


В умовах карантинних обмежень та проведення занять з учнями дистанційно викладачі школи підбирають різні варіанти, здобуваючи новий досвід. Як це відбувається на театральному відділенні, можна побачити, переглянувши відеоуроки завідувача відділенням Микити Калембета.

Для проведення уроків по сценічному руху Микита Ігорович використовує йогу. Робимо це досить вміло, захоплюючи цією корисною практикою своїх учнів (хоча і зізнається, що сам долучився до занять порівняно недавно).
Він записав відеоролики двох уроків і запрошує наслідувати його приклад як учнів, так і колег-педагогів та батьків.


Урок 2 (частина 1) https://www.youtube.com/watch?v=N_mx2Toyrh4 
Урок 2 (частина 2) https://www.youtube.com/watch?v=YKivw7Pq3WU&feature=youtu.be

Слід зазначити, що у викладача з'явилося чимало послідовників.  І педагог, і учні сподіваються зібратися разом і показати свої досягнення безпосередньо в шкільному класі, а поки продовжують займатися онлайн.

«В цілому дистанційне навчання проходить досить добре (наскільки взагалі можливе навчання сценічного мистецтва поза СЦЕНОЮ), - поділився спостереженнями Микита Калембет. - Навчальний процес стабільний, переважна більшість дітей сприймають онлайн заняття добре, "вчитель у комп'ютері" їх не бентежить - навіть навпаки.
Плануємо в кінці травня провести контрольні заходи на каналі театрального відділення в ютубі: учні запишуть вдома відео (свій поточний репертуар зі сценічного мовлення, а також виконані завдання з акторської майстерності), а екзаменаційна комісія зможе переглянути ці матеріали та виставить оцінки».

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)