На головну Рос

Шкiльнi новини

20 листопада 2020 року

ДРУГОКЛАСНИКІВ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ШКОЛИ ПОСВЯТИЛИ В АКТОРСЬКУ ПРОФЕСІЮ

Одним з пам'ятних шкільних подій листопада стала театралізована церемонія посвяти в акторську професію, проведена на відділенні театрального мистецтва. Цікава ініціатива, якій судилося стати ще однією гарною традицією ДШМ №6, була запропонована безпосередньо самими ученями 3-го класу і підтримана їх педагогами (І.А. Янушевич та Р.Г. Набоковим).

Юні актори - учні 2-го класу - поринули в світ старогрецьких богинь, де вони познайомилися з музами і виконували їх творчі випробування. Дивакуваті театральні домовята провели невеликий акторський тренінг і показали інтерактивний майстер-клас. А наші молоді «новобранці» так само талановито і яскраво заявили про себе, показавши музично - літературну «візитку».

Всім учням педагоги вручили творчі щоденники і пам'ятки молодого актора. Слова виголошеної клятви «Любити мистецтво, а не себе в мистецтві» будуть наповнюватися змістом все акторське життя. І нехай воно у кожного буде довгим і успішним!

Р.Г. Набоков, завідувач театрального відділення ДШМ №6, кандидат мистецтвознавства