На головну Рос

Шкiльнi новини

25 червня 2020 року

ВІСІМ ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО ХУДОЖНЬОГО КОНКУРСУ «СВІТ І Я» НАВЧАЮТЬСЯ У ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ №6


Підведено підсумки обласного творчого конкурсу художніх дитячих робіт «Світ і Я», який започатковано у 2016 році Харківською обласною організацією Українського товариства охорони природи. Юні художники ДШМ №6 отримали багато заслужених нагород цього конкурсу, що є свідченням не лише їх майстерності, але й зацікавленого ставлення до проблематики збереження природи та захисту навколишнього середовища.
Яскраві переконливі роботи шкільних майстрів пензля засвідчили, що юні харків’яни цінують красу природи, яка їх оточує, та готові креативно заявити про свої уподобання.

Показово, що серед восьми переможців конкурсу представлені учні різних вікових категорій: від 8 до 16 років. Вони навчаються у педагогів художнього відділення Тетяни Вахрушевої, Сергія Правдюка та Світлани Чистюхіної (її п’ять учнів вибороли нагороди конкурсу).

Молодша група.

І місце: Клименко Марта Анатоліївна, 9 років.  «Садочок», викл. Чистюхіна С. Б.

Надія :

·         Фісун Лідія , 9 років. «Задумливий песик», викладач Чистюхіна С. Б.

·         Французова Мирослава, 8 років. «Я малюю світ яскравими фарбами», викладач Правдюк С. І.

·         Фоменко Ростислав, 9 років. «Боротьба за життя», керівник Правдюк С.І.

Середня група

ІІ місце: Фісун Аліна, 12 років, «Творча майстерня», викладач Чистюхіна С. Б.

Надія:

·         Садікова Анастасія, 12 років. «Квіти гортензії», керівник Чистюхіна С. Б.

·         Кшемінська Анастасія, 14 років. «Яблунувий сад». викладач Чистюхіна С. Б.

Старша група

ІІ місце:  Гук Валентина, 16 років. «Небо допоможе нам», керівник Вахрушева Т. Є.

Слід зазначити, що саме конкурс «Світ і Я» є одним з найбільш затребуваних серед учнів школи. Його тематика та творчі задачі викликають зацікавленість у дітей, які охоче беруть участь, починаючи з моменту його започаткування Харківською обласною організацією Українського товариства охорони природи для дітей та юнацтва міста Харкова і Харківської області.  Практично всі п’ять років учні ДШМ №6 входили до числа переможців і навіть удостоювалися Гран-прі конкурсу. Слід зауважити, що конкуренція на цьому творчому змаганні досить велика (достатньо сказати, що загалом на конкурсі були представлені більше тисячі дитячих робіт).

Почесний член журі – Ковтун Віктор Іванович - народний художник України, голова Харківської Національної спілки художників України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Харківської державної академії дизайну і мистецтва. Роботу журі очолює Чурсіна Віра Іванівна - графік, аквареліст, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України, професор Харківської державної академії дизайну і мистецтва.

По традиції конкурс «Світ і Я» присвячується Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища, який світова спільнота щорічно відзначає  на початку червня.

Зважаючи на відомі обставини, цього року роботи переможців, на жаль, не були виставлені у художній галереї, як у попередні роки. Але організатори подбали про те, аби зробити  їх перегляд доступним для поціновувачів образотворчого мистецтва, підготувавши онлайн-виставку.


Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)