На головну Рос

Шкiльнi новини

7 листопада 2011 року

Вокалістки ДШМ №6 - переможниці міжнародної олімпіади "Мій світ - мистецтво!"

Учениці вокального відділення Діана Шафоростова, Тетяна Бушна та Дарина Шевченко (педагог Г.I. Шовкова, концертмейстер М. I. Шовкова) представляли Харківську школу мистецтв №6 на міжнародній олімпіаді, що проходить в м. Запоріжжя. Їх виступи отримали високу оцінку членів жюрі, до складу якого увійшли провідні фахівці сфери культуритаі мистецтва.

Усі конкурсантки - обдаровані перспективні учні, які за порівняно нетривалий період навчання змогли заявити про себе як в ДШМ №6, так і на різних харківських конкурсах. Нинішня олімпіада - це їх перший міжнародний конкурс, на якому вони показали добрі результати.

Шафоростова Діана, учениця 2-го класу, стада лауреатом міжнародної олімпіади "Мій світ - мистецтво"!, зайнявши III місце в номінації естрадний вокал (вікова категорія 10-12 років). Діана виконувала пісні "Попелюшка" (музика И. Цвєткова, слова И. Рєзника) та "Крилаті гойдалки" (музика Е. Крилатова, слова Ю. Ентіна).

Шевченко Дарина, учениця 2-го класу, удостоєна звання лауреата олімпіади, III місце в номінації народний вокал (вікова категорія 7-9 років). У її репертуарі була пісня на музику і вірші М. Мордасової  "У крилечка ходит парень" і російська народна пісня "Ах, вы сени мои!".

Бушна Тетяна, учениця 3-го класу стала дипломантом олімпіади в номінації естрадний вокал (вікова категорія 10-12 років). Тетяна виступала з піснями "Журчат ручьи" (музика И. Дунаєвского, слова И. Вольпіна) і  "Рідна хата" (музика  і слова Н. Май).

Наша довідка:

Організатори і засновники Олімпіади : Дитяча музична школа № 6 м. Запоріжжя (Україна), міжнародна компанія "Sound' s Life" м. Москва (Росія); управління культури та зв'язків з громадськістю АТ "Мотор Сич" м. Запоріжжя (Україна).

Цілі і завдання олімпіади : збереження і пропаганда національних культур;

розвиток творчих контактів між колективами і їх керівниками;

зміцнення міжнародних зв'язків між колективами і окремими виконавцями країн-учасниць олімпіади; підвищення виконавської майстерності колективів і окремих виконавців.

Умови участі в олімпіаді: в конкурсі приймають участь творчі колективи і окремі виконавці з різних країн світу у віці від 3 до 25 років і старші в номінаціях вокал, хореографія, інструментальний і театральний жанри.

(обов’язково)