На головну Рос

Шкiльнi новини

10 жовтня 2019 року

Вокалістка школи Дана Абу Анзех співала на презентації виставки у Харківському художньому музеї

Презентація виставки «На вершині світової слави» пройшла за участю представників колективу ДШМ №6. Учениця вокального відділу Дана Абу Анзех була запрошена організаторами як виконавиця в концертній програмі.

Олена Москалець, завідуюча вокальним відділом ДШМ №6 зазначає, що гості цієї культурологічної події були зворушені душевним виконанням нашої вихованки Дани, яка мріє стати оперною співачкою. Вона дуже захоплено і цілеспрямовано починає свій творчий шлях у високе мистецтво.

Символічно, що виставка пов'язана з ім'ям видатної  української оперної співачки кінця ХІХ - початку ХХ ст. Соломії Крушельницької.

В експозиції представлені живописні твори відомих художників, створені в рамках міжнародного проекту «SOLOMIYA» під патронатом благодійного фонду «Україна - це ми». Метою цього проекту було відтворити мовою живопису образ видатної артистки, відобразити прекрасні куточки України, пов'язані з Крушельницькою. Ці твори вже експонувалися у Львові, Києві, в Італії - в рамках фестивалю Дж. Пуччіні, в Відні і Зальцбурзі - в рамках святкування Року України в Австрії.
Фото Ірини Деркач

(обов’язково)