На головну Рос

Шкiльнi новини

7 квітня 2021 року

ВІКТОРІЯ ПАНІЩЕВА – ПРИЗЕРКА КОНКУРСУ МАЛЮНКА "АВТО ТВОЄЇ МРІЇ ВІД TOYOTA"


Учениця 4-б класу художнього відділення школи Вікторія Паніщева нагороджена призом глядацьких симпатій за художню роботу "Песибас", яку вона представила на конкурс.Це її фантастичне уявлення про авто майбутнього, що пов’язане з домашнім улюбленцем – песиком (звідси й така незвична назва конкурсного малюнку), - розповіла викладач дівчинки Тетяна Євгенівна Вахрушева.


Робота виконана у техніці акварель та кольорові олівці, вона не залишилась не поміченою серед суттєвої кількості малюнків цьогорічного IX національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021». 


За підсумками конкурсу відбулося нагородження переможців та призерів. Вікторія отримала від організаторів грамоту та подарунок – професійний альбом для малювання та набір маркерів-брашпенів. Її вітали у колективі офіційного дилерського центру "Артсіті" TOYOTA ХАРКІВ, що на вул. Клочківській.


«Ми віримо, що діти – це майбутнє. Саме їхні мрії творять нову реальність уже сьогодні, - стверджують усі, хто причетний до конкурсу. - Щороку ми приймаємо тисячі робіт, у яких діти з усієї України візуалізують автомобілі своєї мрії. Усі вони абсолютні різні, але мають одну мету — безпечне, екологічне та щасливе майбутнє».