На головну Рос

Шкiльнi новини

18 жовтня 2011 року

У школі з'являться нові ансамблі


Ансамблева гра цікавить багатьох учнях, і педагоги ДШМ №6 підтримують цю зацікавленіст. Завідувачка відділом народних інструментів В. М. Левіна виношує ідею створення ансамблю, до складу якого входили б не лише учні, але і педагоги.

 

"Культурологічна акція "Різдвяний подарунок місту", проведення якої заплановане  в Харкові на грудень поточного року, припускає ансамблеву форму: "Учитель - учень: граємо разом "-, говорить Валентина Миколаївна. - А мені здається, що буде не менш корисно і цікаво піти далі, створивши ансамбль з числа педагогів і учнів".

 

У відділі вже є досвід створення ансамблів. Причому деякі з них змогли заявити про себе в минулому навчальному році досить вагомо. У поточному - ця практика буде продовжена. До речі у складі ансамблів спробують об'єднати декілька інструментів (нагадаємо: на відділі народних інструментів діти навчаються грі на баяні, акордеоні, домрі, бандурі), а ще підключать шумові інструменти.

 

Слід зазначити, що такі наміри характерні і для інших відділів музичного відділення. До речі, прецедент спільної гри учнів і педагогів мав місце на звітному концерті  ДШМ №6: разом з юними флейтистами виступала викладач по класу бандури А.С. Сопрун.


Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)