На головну Рос

Шкiльнi новини

25 жовтня 2011 року

У музично-театральній вітальні "На Олексіївці" звучала музика Володимира Соляникова

У музично-театральній вітальні "На Олексіївці", створеній у Дитячій школі мистецтв №6  Дзержинскогорайону м. Харкова, відбулася творча зустріч жителів мікрорайону з піаністом, композитором, педагогом, громадським діячем В. Ю. Соляниковим, який сам  мешкає  на Олексіївському жилому массиві.

Цикл творчих зустрічей жителів Олексіївки з відомими харківськими діячами культури і мистецтва у рамках музично-театральної вітальні був розпочатий за участю народної артистки України, ректора ХНУМ ім. І.П. Котляревского Т. Б. Вєркіної, директора - головного диригента  Харківської обласної філармонії, заслуженого діяча мистецтв України Ю.В. Янко. А сьогодні її почесним гостем став відомий харківський піаніст, композитор, педагог Володимир Юрійович Соляников.

Прекрасна музика, чудове виконання,  душевне спілкування, - усе це створило особливу атмосферу свята, яке надовго запам'ятається більше ста відвідувачам вітальні.

Про те, як проходила зустріч, можна прочитати в рубриці нашого сайту " Творчі проекти" -  Музично-театральна вітальня "На Олексіївці", фоторепортаж подано в рубриці сайту "Фотогалерея"

(обов’язково)