На головну Рос

Шкiльнi новини

12 лютого 2021 року

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА УЧНІ KIDS'SCHOOL ПРОВЕЛИ НЕЗВИЧАЙНУ ФОТОСЕСІЮ


Уже більш як десять днів лютого найменші учні нашої школи, які навчаються на відділенні творчого розвитку (KIDS'SCHOOL), продовжують відвідувати заняття. У другому півріччі вони не менш захоплено вивчають такі цікаві предмети, як «весела абетка», англійська мова, «я і навколишній світ», а також долучаються до різних видів мистецтва і творчості: хореографії, образотворчого і театрального мистецтва, музики і навіть грають у шумовому оркестрі.Напередодні Дня Святого Валентина всіх їх очікував сюрприз: викладачі Анна Ігорівна Писарчук і Оксана Михайлівна Іваньоха запропонували учням взяти участь у фотосесії.

«Діти з радістю прийняли цю пропозицію й успішно перевтілилися у моделей і суперзірок. Усі з радістю позували, прагнучи першими потрапити під дивовижно красиву яскраву парасольку, що була основним атрибутом цього фотографування», - розповідає Анна Ігорівна.

І хоча декорація була одна на всіх, фотографії вийшли на подив різними, відображаючи характер і чарівність кожного з малюків. Першими фотосесію оцінили батьки, яким організатори відправили архів фото. У відповідь вони отримали багато захоплених відгуків і подяк.

Впевнені, у всіх користувачів сайту, ця невелика фотогалерея також викличе виключно позитивні емоції та стане своєрідним нагадуванням про свято.

З Днем усіх закоханих! Бажаємо любити так само щиро, як це роблять діти!


Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)