На головну Рос

Шкiльнi новини

1 листопада 2019 року

У КАНІКУЛЯРНІ ДНІ ХУДОЖНИКИ ВІДЗНАЧАЛИ СВЯТО ХЕЛЛОУЇН


Діти підготували костюми, а дорослі - різноманітну програму і солодке частування. Було цікаво і весело.Завідуюча художнім відділенням Тетяна Євгенівна Вахрушева організувала це свято для учнів 3-А, 3-В та 2-А класів, запросивши їх з батьками в школу, незважаючи на канікулярний період.
Таке незвичайне запрошення було прийнято дітьми з ентузіазмом, вони підготували свої художні роботи на тему свята. Вийшло маленьке костюмоване свято, де було багато спілкування і веселощів.

У класі була влаштована імпровізована виставка дитячих робіт. У ході свята діти, звичайно ж, займалися улюбленою справою - малюванням. А потім вони разом з дорослими колегіально вибирали найкращі роботи і вітали тих, хто зумів найбільш яскраво і вміло розкрити задану тему в своїх малюнках. У якості призів були солодощі, а найголовніше - теплі привітання і гучні овації.

Увага була приділена кожному, хто прийшов на свято: всі діти отримали приємні символічні подарунки.
І дітям, і дорослим припало до душі таке приємне проведення часу в стінах школи. Тому всі готові зробити його традиційним. Вже є конкретні плани і задумки. Таким чином, далі буде ...Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)