На головну Рос

Шкiльнi новини

6 жовтня 2011 року

В день свята юні художники відвідають музей

Провідне відділення ДШМ №6 - художнє - готується до свята - Дня художника. Напередодні події завідувачка відділенням А.В. Колісниченко розповіла про те, як відмітять цю дату юні художники школи.

"Для того, щоб діти відчули свято, відчули його атмосферу, ми вирішили відвідати цього дня Харківський художній музей, де вони зможуть познайомитися з творчістю художників, які відбулися, - поділилася планами Ганна Валеріївна.

Слід зазначити, що в цьому навчальному році таких екскурсій буде багато, оскільки, на думку викладачів художнього відділення, кожна зустріч з прекрасним приносить дітям натхнення, прищеплює любов до мистецтва. Тому географія їх творчих походів розширюватиметься: окрім художнього музею і діючої при ньому галереї, вони відвідають муніципальну галерею і галерею "Маестро".

Частина учнів разом зі своїми викладачами вже відвідали діючі виставки. "Приємно спостерігати, з якою зацікавленістю вони знайомляться з експозиціями, - відмічають педагоги. – Особливе захоплення у юних митців викликав акварельний живопис, роботи, написані маслом".

Коментарів: 2

1. Наконец давно доказавшие свою эффективность методы работы возвращаются в практическую деятельность.

2. 2011-10-07 в 12:26:25 | Валентина Ивановна

Одобряем и поддерживаем! Вы на правильном пути!

(обов’язково)