На головну Рос

Шкiльнi новини

27 вересня 2019 року

Учні та педагоги ДШМ №6 відвідали унікальний харківський музей

27 вересня 2019 року учні та педагоги школи побули на захоплюючій екскурсії. Їх гостинно приймали в унікальному харківському музеї "Обереги музичної Харківщини".

"Сьогодні у Всесвітній день туризму нова туристичний стежка привела в наш музей "Обереги музичної Харківщини" чудову групу дітлахів з їх батьками і вчителями з Дитячої школи мистецтв №6, - зазначає музикознавець Юрій Щербінін. - Тут вони змогли наживо доторкнутися до раритетних оберегів високої музичної духовності нашого краю, а також і самі продемонструвати свої перші вельми успішні досягнення в музичному виконавстві".

Саме Юрій Леонідович Щербінін стоїть у витоків створення музею і доклав багато зусиль для реалізації своєї мрії. У його послужному списку посада директора музичного училища ім. Б.М. Лятошинського, відповідального секретаря Харківської організації Спілки композиторів, наразі віг є співробітником ХНУПС ім. І.Кожедуба. Добре знається на мистецтві і протягом усього життя збирав унікальні експонати, які тепер представлені в експозиції музею. Сам музей розташований у будівлі Будинку культури Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Розвиток музичної освіти, музично-театрального виконавства, ініціативи місцевих діячів культури і мистецтва, які сприяли формуванню музичних смаків та інтересів харків’ян, контактів музичної громадськості міста з видатними композиторами і виконавцями світового визнання за період з кінця 18-го століття по сьогоднішній день, - про все це розповідають експонати музею.

Завідувач вокального відділу Олена Москалець та її колеги – педагоги школи з вокалу – працюють творчо і зацікавлено, намагаються комплексно розвивати  своїх учнів, знайомлять їх зі зразками світової музичної скарбниці та надбаннями культурної спільноти Харківщини.

Приємна нагода виступити у залі музею стала маленьким святом для юних музикантів та вокалістів, зробила відвідування музею ще більш значущою і пам’ятною подією для кожного з них.

Крім змістовної екскурсії та зацікавленого спілкування господар музею сфотографував своїх гостей. Запрошуємо переглянути фотогалерею.

(обов’язково)