На головну Рос

Шкiльнi новини

6 листопада 2020 року

УЧНІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ТРАДИЦІЙ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНА І ПРОВЕЛИ ФОТОКОНКУРС HALLOWEEN-ОБРАЗІВ

У дні осінніх канікул дітей, які навчаються на театральному відділенні ДШМ №6, об'єднала ідея підготовки до свята Хеллоуїна. Вони з ентузіазмом відреагували на пропозицію педагогів створити свій образ, виходячи з існуючих канонів святкування цього міжнародного свята, який походить від традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії.

Відгукнулися учні всіх класів, починаючи з другого і закінчуючи восьмим. Їх надійними помічниками стали батьки, які допомогли у виборі необхідних атрибутів. Костюми, грим, а також невелика інсценізація - все це самостійні напрацювання юних театралів, які креативно і з цікавістю підійшли до виконання цього незвичайного творчого завдання.

Щоб творіння дітей не залишилися без уваги глядацької аудиторії, педагоги зробили відеоролик з фотографіями (монтаж викладача відділення Е. П. Шаповалової) і розмістили його на ютуб-каналі театрального відділення ДШМ №6.

Як повідомив завідувач відділенням Н.І. Калембет, усі представлені роботи візьмуть участь у фотоконкурсі Halloween-образів, а кращі з них увійдуть до галереї сценічних образів, яку збираються зробити в школі. До речі, вона буде представлена ​​не тільки фотоматеріалами юних театралів, але й учнів інших відділень школи. А сам фотоконкурс мають намір зробити традиційним і приурочувати його до різних дат і подій, найближче з яких, звичайно ж, новорічні свята.

(обов’язково)