На головну Рос

Шкiльнi новини

20 березня 2021 року

УЧНІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДШМ №6 ПІДТВЕРДИЛИ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ МАЙСТЕРНОСТІ

Усі чотири учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв ДАНС-ВОКАЛ-КЛАС, які представляли нашу школу, зайняли перші місця.

На цьому престижному фестивалі-конкурсі відзначилися учні театрального відділення Лілія БІРЮКОВА, Аріна РОМАСЬКО, Юрій КУЛИК, Дар'я ЗУБКО. Це чергове підтвердження зацікавленості наших дітей театральним мистецтвом, художнім словом.

Талановите прочитання ряду відомих творів, їх майстерність і велике бажання підкорювати сцену не залишилися не поміченими титулованими членами журі. Їх виступи найкраще відповідали критеріям оцінювання, до яких входили: розкриття і яскравість художніх образів, виконавчий рівень, сценічність, відповідність репертуару віковим особливостям виконавців, дикція акторів.

Аріна, Юрій і Дарина – учні педагога-методиста школи Михайла Петровича КРАМАРЕНКА, Лілія – ​​ учениця педагога відділення Наталії Павлівни ШАПОВАЛОВОЇ.

Щирі вітання переможцям та їхнім педагогам!

(обов’язково)