На головну Рос

Шкiльнi новини

15 листопада 2020 року

УЧНІ ШКОЛИ ЗАВОЮВАЛИ ЧЕМПІОНСЬКІ ТИТУЛИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ЧИРЛІДИНГУ-2020


З радістю повідомляємо про нові досягнення учнів хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв №6.


Чемпіонат України з чирлідингу в цьому році проводився онлайн під егідою його незмінного організатора - Федерації чирлідингу і чірспорту України.

З огляду на нинішній формат змагань, авторитетна суддівська колегія, до складу якої входила завідувачка хореографічного відділення ДШМ №6 Марія Бурмакіна, оцінювала виступи у ході перегляду надісланих відео з виступами заявлених учасників.

31 жовтня поточного року відбулася трансляція змагань. Завдяки сучасним засобам комунікації всі охочі могли побачити продемонстровані відеовиступи учасників. До того ж у прямому ефірі ведучі спілкувалися з дітьми та тренерами у режимі конференції, ділилися коментарями про побачене, ближче знайомилися з командами та окремими учасниками змагань. Такий формат відеотрансляції створював ефект максимальної присутності і був цікавий усім сторонам, які прийняли в ньому участь.

Під час трансляції були названі переможці змагань. Серед них - учні хореографічного відділення ДШМ №6, які стали чемпіонами України в номінаціях Cheer Dance Show Minis (3-5 класи) і Urban Cheer Junior (6-7 класи). Педагоги чемпіонів - Марія Олексанлрівна Бурмакіна та Анастасія Сергіївна Поліщук.

Це 27 талановитих дівчаток у в, які з великою зацікавленістю займаються хореографією у ДШМ №6, набираючись досвіду та знань. На їх рахунку чимало досягнень, кожна нова перемога додає їм впевненості та натхнення. Чемпіонські титули 2020 року на всеукраїнському чемпіонаті – ще одна сходинка на шляху до майстерності й досконалості.

Називаемо імена наших переможниць:

Cheer Dance Show Minis 
3 клас: Лемешевська Анастасія, Золотарьова Карина, Гарна Владислава,Омельченко Олександра,Чехлатова Поліна, Султанова Мілена, Овсяннікова Святослава 
4 клас:Челікова Анна, Новакова Марія, Каркліна Валерія, Шматало Катерина
5 клас:Скиба Софія, Бурма Лілія, Алексеєнко Єлизавета, Демиденко Вероніка, Проніна Валерія

Urban Cheer Junior 
6 клас: Овсяннікова Софія, Золотарьова Кристина, Слісаренко Владилена,Свищ Віталія, Лемешевська Анна, Багдасарова Мар'яна, Кисельова Міла 
7 клас: Грищук Анастасія, Кисельова Арина, Челікова Марія, Сусло Вікторія


Наші вітання чемпіонам!Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)