На головну Рос

Шкiльнi новини

10 травня 2020 року

УЧНІ КЛАСУ ПЕДАГОГА АННИ ДАНІЧ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗАЙМАТИСЯ ВОКАЛОМ І СТВОРЮЮТЬ ХОРОШИЙ НАСТРІЙ


Порівняно недавно ми розповідали про концерт учнів класу Анни Даніч, який проходив у концертній залі Дитячої школи мистецтв №6, і отримав хорошу оцінку глядачів. Зараз юні вокалісти знаходяться в самоізоляції, але продовжують займатися вокалом.«Всі діти дуже хочуть в школу, - розповідає педагог Ганна Данич. - Як показує практика, дистанційні заняття вимагають набагато більших зусиль, концентрації. Позначається, звичайно, відсутність технічного забезпечення в домашніх умовах, а це не завжди дозволяє якісно працювати над звуком.

Але з'явилися і свої плюси. Багато дітей змогли розкритися інакше. Так, у класі їх складно залучити до роботи з дзеркалом, а дистанційно їм часто доводиться працювати зі своїм відображенням у Скайпі або на відео. Тому ми з ними активно працюємо не тільки над змістом творів, які вони виконують, а й над емоційною складовою.

Старших дітей також вдалося долучити до оперного мистецтва. Цьому сприяла можливість ознайомитися з цим жанром онлайн. А це дуже важливо для вокалістів».

Анна Віталіївна передала два відео своїх учениць, які записали фрагменти домашніх завдань.

Вероніка Ретинська виконує пісню "Посміхайся", закликаючи всіх не піддаватися зневірі. Нагадаємо, що Вероніка відзначилася на багатьох творчих конкурсах і є учасницею більшості шкільних концертів, виступає яскраво і співає з великим задоволенням.

Аня Якимова, яка займається тільки другий рік, за оцінкою педагога, встигла багато досягти, проявила себе цілеспрямованою ученицею.
 

 

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)