На головну Рос

Шкiльнi новини

25 жовтня 2019 року

Учні ДШМ №6 - лауреати обласного конкурсу дитячого малюнка «Харківщина туристична. Малюють діти» - 2019

Масштабний спільний проект Харківського організаційно-методичного центру туризму та обласної дитячої бібліотеки за підтримки Управління культури та туризму ХОДА зібрав понад 200 робіт учнів Слобожанщини (було представлено творчість дітей з Харкова і 19 районів і об'єднаних територіальних громад Харківської області - малюнки і фотолистівки, виконані в різних техніках).

Серед учасників - 6 юних художників ДШМ №6.

Лауреатами конкурсу визнані: Гейко Єва (11 років), Фісун Аліса (13 років), Семеннікова Яна (8 років). Вони відзначені дипломами та цінними подарунками.

У конкурсі брали участь роботи Білоусової Анжеліки (9 років), Лазаревої Дарини (12 років), Рахімової Ксенії (7 років).

Підведення підсумків виставки та нагородження переможців відбулося 24 жовтня 2019 року під час проведення V Обласного патріотичного форуму в приміщенні КУ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр».

Надалі найбільш цікаві та оригінальні роботи експонуватимуться в Харківському обласному туристично-інформаційному центрі та інших установах сфери культури Харківщини.

Одне з основних завдань конкурсу є промоція туристичного потенціалу Слобожанщини, виховання патріотизму та любові до малої Батьківщини через творчість.

(обов’язково)