На головну Рос

У нас в гостяхВ. Ю. Соляников, піаніст, композитор, педагог, громадський діяч, член Спілки композиторів України, лауреат національного і міжнародного конкурсів.

 

25 жовтня 2011 року відвідувачі нашої вітальні зустрічалися з відомим харківським музикантом Володимиром Юрійовичем Соляниковим.

Прекрасна музика, чудове виконання, душевне спілкування, - все це створило особливу атмосферу свята, яке надовго запам'ятається більше ста відвідувачам вітальні. Незважаючи на  різний статус і різні вікові категорії (серед присутніх - ветерани, молодь, діти),   усі вони були об'єднані тим, що є мешканцями Олексіївського мікрорайону (як, втім, і сам В. Ю. Соляников), а найголовніше - трепетним ставленням до її Величності Музики.


Всебічному знайомству з творчістю Володимира Юрійовича сприяла цікава програма зустрічі. Слухачі мали можливість проглянути фрагменти відеозапису його виступу на сцені обласної філармонії, де  лунав концерт для фортепіано з оркестром "Новоромантичні ремінісценції", а також концерт  Моцарта для трьох роялів у виконанні В. Н. Соляникова і його двох синів - Юрія і Владислава.

У шкільному залі звучала жива музика:  фортепіанні п'єси "Легенда", "Вальс", "Ноктюрн" у виконанні автора, його пісні і романси, які натхненно співали провідні солісти Харківської філармонії, лауреати національних і міжнародних конкурсів  Юлія Пересада, Наталія Сидоренко, Дмитро Севагін, Надія Юрко, Олександр Бондарчук, Валерія Господинько.

 

Спеціально для самих маленьких слухачів прозвучав вокальний цикл "Мальовнича Україна", написаний Володимиром Юрійовичем на слова харківської поетеси Ніни Супруненко. Музичні загадки з непідробним захватом відгадували юні учасники зустрічі, що навчаються в школі мистецтв музиці та вокалу.  Велику зацікавленість викликало у дітей знайомство з сюжетами мюзиклів, створених В. Ю. Соляниковим, які порадували харківську дітвору на новорічних спектаклях філармонії у 2010 і 2011 роках.

 

Відвідувачі вітальні змогли дізнатися багато цікавого про єдиний в Україні Молодіжний академічний симфонічний оркестр "Слобожанський", у витоків створення якого стояв його нинішній почесним директор В. Ю. Соляников, а також про Харківський міський фонд юних дарувань, який він заснував; низку культурно-масових заходів, організованих при безпосередній участі Володимира Юрійовича, зокрема, телемарофон "Ми - дітям", творчу програму "Нові імена".

 

Судження гостя про музику, розповідь про творчу і педагогічну діяльність, яку він успішно поєднує, будучи доцентом Харківського національного університету мистецтв ім. Котляревского, відповіді на багатопланові питання, підготовлені для нього відвідувачами вітальні, батьківське напуття дітям, що займаються музикою, - усе це дозволило присутнім зрозуміти й усвідомити, наскільки важливо вибрати свій життєвий шлях і гідно крокувати по ньому, займаючись улюбленою справою.

 "Мене вразила сьогоднішня зустріч з Володимиром Юрійовичем - талановитим музикантом, відкритою людиною, закоханою в життя і в музику, - призналася депутат міськради  Л.М. Тюріна, яка брала участь в зустрічі.

Нестихаючі оплески залу і квіти були вдячністю гостю, який подарував стільки радісних  емоцій. "Ваша творчість надихаєі робить світ прекраснішим, - звернулася до гостя  директор ДШМ №6 В. О. Сальникова, висловлюючи думку шанувальників талановитого музиканта. – Творіть на благо рідного Харкова, Слобожанщини та улюбленої України!».

 На знімках: під час зустрічі

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)