На головну Рос

Шкiльнi новини

30 жовтня 2019 року

ТВОРІТЬ! І НЕХАЙ ЯРКО ГОРЯТЬ ЗАПАЛЕНІ ВАМИ ЗІРКИ!

Усіх закоханих в мистецтво в Дитячій школі мистецтв №6 об'єднує одна місія - надихати і навчати творчості нові покоління. Адже всі діти народжуються з крилами, а вчителі допомагають їм злетіти, - ці чудові слова про педагогів школи звучали на святі «Закохані в мистецтво», який пройшов в ДШМ №6.

Це традиційне яскраве святкове дійство - очікувана подія в колективі школи. Сузір'я жовтневих свят - День Музики, День художника і День працівників освіти - мають відгук у душах усіх, хто працює в ДШМ №6. Педагоги, закохані в мистецтво, вони пов'язали з ним своє життя і професійну діяльність, займаючись благородною справою, залучаючи до творчості юних харків'ян.

У цей вечір зі сцени концертного залу школи звучала інструментальна музика, вокальні твори, хореографічні композиції у виконанні педагогів і учнів. Це були їхні подарунки один одному і численним гостям, які беруть участь в урочистостях.

Відбулося нагородження викладачів і співробітників, які мають найвагоміші досягнення. Його провела гостя школи - заступник директора Департаменту культури Харківської міської ради Тетяна Василівна Мараховська.
Подякою Харківського міського голови відзначена Боганча Марина Олександрівна, заступник директора з навчальної роботи ДШМ №6.

Почесними грамотами Департаменту культури Харківської міської ради нагороджені:

•       Агафонова Ольга Сергіївна, завідувачка відділом оркестрових інструментів і відділом музичного мистецтва естради;
  • Алексіна Анастасія Андріївна, практичний психолог;
  • Калембет Микита Ігорович, завідувач театральним відділенням;
  • Литвищенко Олександр Володимирович, викладач музичного відділення по класу баяна і акордеона;
  • Танцюра Інна Вікторівна, заступник директора з навчальної роботи;
  • Тоноян Карині Аветіковна, викладач музичного відділення по класу вокалу.

Почесною грамотою Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради нагороджені:

• Крамаренко Михайло Петрович, викладач театрального відділення;
  • Кущій Юрій Володимирович, викладач музичного відділення по класу гітари;
  • Чистюхіна Світлана Борисівна, викладач художнього відділення;
  • Лазарєв Юрій Аркадійович, заступник директора з адміністративно-господарської роботи.

Відзнаки Адміністрації вручила начальник відділу культури по Шевченківському району Департаменту культури Харківської міської ради Тоноян Карині Аветіковна.

Слова привітання та подяки педагогам висловила директор ДШМ №6 Валентина Олександрівна Сальникова. «Сьогодні ви гордо несете звання педагога в навчальному закладі сфери культури Харкова. Щиро бажаю вам нескінченної енергії та ентузіазму, натхнення, творчості, успіхів і тільки перемог», - побажала вона своїм колегам.

Керівник школи вручила вітальні листи завідуючій відділом спеціального і загального фортепіано Ірині Володимирівні Саєнко і педагогу музично-теоретичного відділу Надії Іванівній Рогачевській, які плідно працюють у школі, починаючи з її відкриття і, за словами директора, є для багатьох колег наставниками та вчителями. Вітальний лист було вручено завідуючому відділу народних інструментів Юрію Станіславовичу Дяченко.

На знімках: учасники та гості свята

(обов’язково)