На головну Рос

Шкiльнi новини

21 січня 2021 року

ТЕАТРАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ШКОЛИ ВІДЗНАЧИЛОСЯ НА ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «ЛЕТИ»

III відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм «Лети», що проводився цьогоріч онлайн, приніс низку нових перемог учням театрального відділення ДШМ №6. Гран-прі, дипломи різного ґатунку та кубки – усі ці заслужені нагороди вони вибороли завдяки своїй майстерності та великій захопленості театральним мистецтвом.

Відкритий конкурс з трирічною історією, започаткований нашими колегами – колективом  КПСМНЗ «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів» та партнером конкурсу Харківський національним університетом ім. І.П. Котляревського за підтримки Департаменту культури Харківської міської ради –  вже став відомим творчим майданчиком з широким колом учасників з різних регіонів України.

Тож ці досягнення є особливо приємними й додають натхнення нашим юним майстрам сцени. Тим більше, що їх напрацювання оцінювало журі, до складу якого входять відомі в Україні діячі театрального мистецтва під головуванням Я.В. Партола, кандидата мистецтвознавства, доцента, декана театрального факультету ХНУМ ім. І.П. Котляревського.

Наші переможці:

Дитячо-юнацький театр «MiniMore» - Гран-прі в номінації «Малі театральні форми» III вікова категорія за анімаційну виставу «Сни Поета» (викладачі КЕЛЛІНА К.В., КАЛЕМБЕТ М.І., САРАНЧИНА А.М.);

СИДЬКО ДАНІІЛ- лауреат I ступеня в номінації «художнє слово» III вікова категорія  за уривок з поеми І. Котляревського «Енеїда» (викладач КРАМАРЕНКО М.П.);

ПІДКОПАЙ АЛІСІЯ – лауреат лауреат I ступеня в номінації «художнє слово» IV вікова категорія  за уривок з твору Ф. Кривіна «Школа» (викладач Келліна К.В.);

РОСТА МАКАР - лауреат II ступеня в номінації «Художнє слово» IIIвікова категорія  за монолог Труффальдіно з комедії К. Гольдоні «Слуга двох панів» (викладач ШАПОВАЛОВА Н.П.);

ЗУБКО ДАР’Я - лауреат III ступеня в номінації «Малі театральні форми» IV вікова категорія  за естрадну мініатюру «После театра» (викладач КРАМАРЕНКО М.П.).

ЮФА В’ЯЧЕСЛАВ – дипломант в номінації «художнє слово» за англійську баладу «О короле Лире и его дочерях» (викладач НАБОКОВ Р.Г.)

ПЕРЕГЛЯНУТИ АНІМАЦІЙНУ ВИСТАВУ "СНИ ПОЕТА"

Вітаючи учасників шкільного театру та учнів, які прийняли участь у конкурсі, завідувач театральним відділенням ДШМ №6, кандидат мистецтвознавства Роман Геннадійович НАБОКОВ зазначає:

«ЛЕТИ !!!!  Відчуй, що ти живеш.
Розправ у небі свої крила.
Забудь про все, немає меж.
Ти обдарований  і в цьому сила».

Ці строки я б хотів присвятити яскравим  учням та талановитим майстрам-педагогам  театрального відділення нашої школи. Від щирого серця вітаю вас з участю та перемогою в ІІІ Відкритому конкурсі театрально-сценічного мистецтва малих форм «Лети»! Вам вдалося перемогти завдяки своїй наполегливій праці, цілеспрямованості та, безперечно - талантом, тому ніколи не зупиняйтеся  на досягнутому!

Впевнено йдіть вперед і досягайте нових цілей, творчих висот, долаючи всі перешкоди! Бажаю феєрії яскравих вражень, позитивних емоцій і справжньої гордості душі. Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне ваше старання і наполеглива праця обов'язково призводять вас до призових місць і заслужених нагород.

Переглянути відеоролик про конкурс "Лети"

(обов’язково)