На головну Рос

Шкiльнi новини

30 жовтня 2019 року

ТЕТЯНА МАРАХОВСЬКА: ВІТАЮ ТА ДЯКУЮ ПЕДАГОГАМ ЗА ПРАЦЮ


Заступник директора Департаменту культури Харківської міської ради Тетяна Василівна Мараховська була присутня на шкільному святі«Закохані в мистецтво», відкритті художньої виставки «Всі барви свята» та вручила відзнаки Харківської міської ради викладачам та співробітникам ДШМ №6.


Звертаючись до присутніх Тетяна Василівна Мараховська відзначила, що жовтень дійсно зібрав всі творчі професійні свята.

«Вітаю всіх педагогів школи і дякую за працю, яку ви вкладаєте в кожну дитину, за формування категорій добра, любові, впевненості в майбутньому, за те, що віддаєте дітям свою любов, вміння, передаєте свій досвід і мудрість. - сказала Тетяна Василівна. - Ви щодня працюєте, щоб у нашому місті було якомога більше інтелігентних та освічених людей ».


Тетяна Мараховська побажала успіхів педагогам і учням та нових творчих проектів. «Нехай кожен ваш день був наповнений гармонією, а навколишній світ буде налаштований на мажорні ноти. Нехай не тільки яскраві фарби переважають у картинах, але і у вашому житті, нехай кожен день у ваших серцях звучить її Високість музика!».

Тетяна Василівна поділилася враженнями про ДШМ №6 та її діяльності, наголосивши, що все, що тут відбувається робиться на професійному рівні. «Це є відмінною рисою школи, - сказала вона. - Так і повинно бути в храмі мистецтва, призначеному для дітей».

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)