На головну Рос

Шкiльнi новини

12 травня 2020 року

НАМАГАЮСЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЦЕЙ ЧАС З МАКСИМАЛЬНОЮ КОРИСТЮ І ДУЖЕ ВДЯЧНА ШКОЛІ ЗА ХОРОШУ ОРГАНІЗАЦІЮ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ - ДАНА АБУ АНЗЕХ


Школа перейшла на дистанційне навчання. Відпрацьовуються різні формати взаємодії педагогів та учнів з використанням сучасних засобів комунікації. Як це реалізують завідуюча вокальним відділом Олена Вікторівна Москалець та учениця випускного класу Дана Абу Анзех - у цій інформації.


Коментуючи прислане відео, Олена Москалець зазначає: «Це відео з дистанційного уроку з ученицею 9 класу 17-річною Абу Анзех Даною. Дівчинка почала своє навчання в школі з нульового класу у віці 6 років. З самого початку проявила себе яскравою творчою особистістю, виступаючи в шкільних і загальноміських концертних програмах. Вона неодноразово удостоювалася звання лауреата 1, 2, 3 ступеня в численних всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Була володарем районної стипендії "Кращий учень Шевченківського району".


Коло інтересів Дани досить широке: вона серйозно вивчає біологію та цікавиться медициною, але музика і спів завжди живуть в її серці.


Дана також поділилася своїми враженнями про заняття онлайн: «Продовжую багато займатися улюбленим видом мистецтва - академічним вокалом. В умовах карантину доводиться бути більш самостійною: я сама розспівуюся, пробую розучувати новий репертуар, який потім ми допрацьовуємо разом з педагогом під час онлайн-уроків. Дуже допомагають аудіозаписи акомпанементу, зроблені в школі спеціально для мене. Намагаюся використовувати цей час з максимальною користю і дуже вдячна школі за хорошу організацію дистанційного навчання ».


Що стосується планів на майбутнє (а Дана закінчує в цьому році 11-й клас загальноосвітньої школи) воназазначила: «Я не виключаю можливість отримання іншої професії, але вокал я в жодному разі не залишу, планую займатися далі і розвиватися в академічному вокалі».


На уроці, знятому на відео, ми працювали над наступною програмою:

1. В. А. Моцарт. Арія Керубіно з опери "Весілля Фігаро".
2. Ф. Шуберт. "Форель".
3. І. Кальмана. "Куплети Аделі" з оперети "Летюча миша".

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)