На головну Рос

Шкiльнi новини

3 листопада 2011 року

Спасибі за науку…


Майстер-клас, проведений художником М. С. Сватулою, викликав великий інтерес учнів школи. Інформація, отримана на  такому незвичайному "уроцы", стане відправною точкою в їх прагненні до опанування техніки акварелі. Про це свідчать відгуки дітей про побачене.

 

Сніжана Шамлій

 

Мені дуже сподобався майстер-клас. Ми багато про що дізналися. Велике враження справили написані на наших очах пейзажі, на яких зображено пори року.


Я теж пробую малювати аквареллю і мені це подобається. Думаю, тепер виходитиме краще, оскільки я зможу застосувати прийоми, про які дізналася сьогодні.

 

Христина Макалюк

 

Було неймовірне цікаво спостерігати, як художник створює картину, поступово  вимальовуючивсі деталі. Ми змогли побачити таку незвичайну техніку, прийоми, про які до цього не знали. Звичайно ж, пробуватиму їх застосовувати.

 

А ще мені запам'яталося слайд-шоу зі сфотографованих акварелей Михайла Степановича. Надзвичайно красиво. Спасибі йому за науку і можливість познайрмитися із справжньою творчістю.

 

Михайло Малюк

 

Мені сподобалося спостерігати як  художник працює аквареллю. Ми теж пробуємо малюємо аквареллю, але частіше використовуємо гуаш. Я не знав, що аквареллю можна так красиво намалювати пейзаж.

 

Мене лякало те, що зроблений один невірний мазок псує усю роботу. Тепер буду сміливіше ставитися до акварелі, більше малюватиму і прагнутиму до таких же вершин у творчості.

 

Маша Кравцова

Мені сподобалася і зима, і літо і осінь, зображені художником.Дуже вразило те, як він швидко і точно працює. Хочеться спробувати писати аквареллю.

 

Маша Ісаева

 Мені теж дуже сподобалися роботи нашого гостя. Як хочеться навчитися малювати так легко і красиво! Ми вчимося на художньому відділенні третій рік, сьогоднішнє заняття переконало мене в тому, що навчання потрібно продовжувати,  воно того варте.

 

Діана Чумак

Перший раз бачила, як створюються одночасно три картини. Я вже працювала з аквареллю, одна з моїх робіт розміщена в шкільній галереї. Тепер дуже захотілося спробувати зробити щось нове, використовуючи знання, отримані сьогодні. Обов'язково спробую намалювати осінь.

 

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)