На головну Рос

Шкiльнi новини

14 вересня 2019 року

Шкільний колектив "Dance Art" у числі учасників VI спортивної ярмарки «Харків - спортивна столиця» - свята спорту та здорового способу життя

Новий навчальний рік розпочався для юних хореографів ДШМ №6 яскравою подією! Вони стали учасниками VI спортивної ярмарки "Харків - спортивна столиця", присвяченої Дню фізичної культури і спорту.

Ця масштабна подія зібрала в улюбленому місці відпочинку харків'ян - парку відпочинку імені Горького - більше сотні спортивних організацій, федерацій та клубів. Широка програма включала майстер-класи та показові виступи. Була організована зона віртуальної реальності, де всі бажаючі могли спробувати себе в різних видах спорту.

Хореографічний колектив нашої школи "Dance Art" виступив на головній сцені в рамках фестивалю чирлідингу "JuniorZ", ведучим якого був телеведучий і лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр Педан.

Колектив "Dance Art" - це 20 учениць 4-го, 5-х, 6-го класів хореографічного відділення ДШМ №6. Одне з останніх їхніх важливих досягнень - звання чемпіонів України з чирлідингу в номінації Pom Dance (квітень 2019 року).

Багато цікавих вражень і емоцій, можливість продемонструвати свою майстерність широкій глядацькій аудиторії - таким запам'ятався цей день нашим учням.

Детальніше про спортивний ярмарок

(обов’язково)