На головну Рос

Шкiльнi новини

20 січня 2021 року

ШКІЛЬНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ТЕАР "MINIMORE" – ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ ТЕАТРАЛЬНО-СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА МАЛИХ ФОРМ «ЛЕТИ»

Актори Дитячо-юнацького театру "MiniMore" показали на конкурсі пластично-музичну композицію зі світловими ефектами "Сни Поета". Ця маленька вистава вже приносила колективу призові місця на конкурсах в Києві, Харкові та Дніпрі, - розповідають педагоги театрального вдділення Дитячої школи мистецтв №6.

До участі у виставі залучені 12 учнів з 4-го по 8-й клас. Також над нею працювали викладачі Келліна К. В., Калембет М. І., Саранчина Г. М.

Усе - від сюжету до найменшої деталі костюму - було вигадано та реалізовано командою учнів та педагогів.

Завдяки поєднанню пластики, елементів театру анімації та чудовій взаємодії в акторському ансамблі перед глядачами постали яскраві знайомі кожному з дитинства образи - Золота Рибка, Жар-птиця, лихий Чаклун з довжелезною бородою та й сам Поет.

Без жодного слова юні актори нагадали, як важливо вірити у казку, чекати на диво - і диво трапиться. А добро, без сумніву, переможе зло.

На знімках: нагороди конкурсу

(обов’язково)