На головну Рос

Шкiльнi новини

8 листопада 2021 року

ЩИРІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Шановні друзі – викладачі школи та наші творчі партнери!

Прийміть щиросердні вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Велика подяка кожному з Вас за вірне служіння мистецтву та виконання унікальної просвітницької місії у нашому шкільному колективі, який об’єднує палких прихильників культурних надбань людства. Своєю творчою працею Ви наповнюєте життя високими сенсами, щедро даруєте приємні емоції, робите людей кращими та духовнішими.

Бажаю всім гармонії, добра, нових висот, невичерпного натхнення, бажання творити на благо подальшого розвитку української культури та мистецтва. Нехай світло краси та творчості й надалі надихає Вас та дарує яскраві ідеї та задуми! Міцного здоров’я, процвітання, нових творчих здобутків!

Валентина Сальникова, директор ДШМ №6, заслужений працівник культури

(обов’язково)