На головну Рос

Шкiльнi новини

7 жовтня 2011 року

З Днем Художника!


Вітаємо всіх, хто вже відбувся як художник або прагне до цього, -

викладачів і  учнів художнього відділення школи -  з Днем художника! Бажаємо великих успіхів у Вашій творчості, натхнення та реалізації найсміливіших проектів.

 

У нашій школі художнє відділення - одне з найбільш численних, в цьому навчальному році воно також поповнилося новими учнями. І педагоги, і діти, які навчаються тут, налаштовані на серйозну роботу. "Для нас поточний навчальний рік - це рік напруженої роботи, - говорить Г.В. Колісниченко. - Два попередні роки закладався фундамент, а тепер від нас чекають серйозних результатів. І ми повинні їх домогтися".

 

Окрім звичних уроків по композиції, малюнку, живопису, комп'ютерному дизайну,  історії мистецтв, дітей чекає проведення мастер-класівв за участю харківських художників.

 

А свої досягнення вони продемонструють на чергових виставках у рамках діючої шкільної дитячої художньої галереї "Чарівна мелодія фарб". На травень 2012 року запланована велика виставка робіт учнів ДШМ 6 у халах Харківського художнього музею.


Коментарів: 1

  1. Поздравляю всех работников художественного отделения - настоящих мастеров и, конечно же, их маленьких подмастерьев. ПУссть кисть будет послушной, а результаты радуют и авторов, и почитателей их талантов.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)