На головну Рос

Шкiльнi новини

6 травня 2020 року

ПРОВОДИТЬСЯ ПІДГОТОВКА ДО МІСЬКОМУ ОНЛАЙН ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «МІСТО ТАЛАНТІВ»

У ДШМ №6 йде активна підготовка до участі в районному етапі міського онлайн фестивалю-конкурсу «Місто талантів» - новому амбіціозному проєкті для креативних, талановитих, захоплених мистецтвом дітей, підлітків, молоді.

Ця творча подія, що проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, спрямована на підтримку і розвиток творчості серед учнів та педагогів. Районний етап проводить відділ культури по Шевченківському району Департаменту культури Харківської міськради.

У числі його учасників будуть колективи і окремі виконавці віком від 6 до 35 років, що представляють колективи загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих навчальних закладів мистецтва, установ клубного типу, центрів дитячої та юнацької творчості м. Харкова.

7 номінацій, запропонованих організаторами, - хореографія, вокальне, інструментальне і театральне мистецтво, оригінальний жанр, авторська пісня - відкривають професіоналам і аматорам широкі можливості заявити про себе, продемонструвати майстерність і таланти у різних жанрах.

Терміни подачі заявок на участь у районному етапі і надання відеозаписів конкурсних виступів - з 4 до 17 травня 2020 року. Вже 23 травня буде названо імена переможців. А далі їх чекає участь у міському етапі онлайн фестивалю-конкурсу «Місто талантів».

Приємні сюрпризи і яскраві враження, цікаві знайомства і новий творчий досвід - все це гарантують організатори і пропонують долучитися до великої дружної фестивальної команди.

Статусність фестивалю визначає зіркове журі, до складу якого входять відомі харківські діячі культури і мистецтва (голова журі – Каріне Тоноян - начальник Відділу культури по Шевченківському району Департаменту культури Харківської міської ради).

(обов’язково)