На головну Рос

Шкiльнi новини

6 жовтня 2011 року

Педагоги художнього відділення готуються до виставки


У грудні 2011 року в Харкові пройде виставка викладачів художніх шкіл. На ній будуть представлені роботи викладачів ДШМ №6.

 

"Ми плануємо участь у виставці двох педагогів - Дарини Анатоліївни Новаченко і Вікторії Володимирівни Мерзляковой, які виставлятимуть свої роботи, - повідомила завідувачка художнім відділенням школи А.В. Колісниченко. - На виставку обов'язково будуть запрошені учні школи,  щоб вони змогли побачити, який високий професійний рівень мають їх наставники".

 

На відділенні школи цього року працює вісім педагогів. Усі вони - майстри своєї справи, які мають високу фахову підгшотовоку і велике бажанням поділитися своїми знаннями та досвідом з учнями.

 

"Не кожен художник може бути педагогом, - вважають викладачі художнього відділення ДШМ №6. - Робота з дітьми дуже складна, вона вимагає і професійних знань, і особливих душевних якостей. Ми любимо дітей, діти - нас, разом із задоволенням займаємося творчістю. Діти по особливому сприйнятливі, вони не так як дорослі відчувають колір, а ще їх емоції чистіші, вони дуже відкриті.  Тому нам теж є чому повчитися у них…".

Коментарів: 1

  1. 2011-10-07 в 12:23:10 | Валентин Александрович

    Это прекрасная задумка. Уверен, что в такой способ дети смогут по-другому взглянуть на своих педагогов.

    Мы, родители, также с удовольствием посетим такую выставку.

    Спасибо за хорошую идею. Желаем ее достойного воплощения.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)