На головну Рос

Вiддiл духових iнструментiвУ руках умілого майстра духові музичні інструменти можуть створювати незрівняне ні з чим звучання. У багатьох стилях музики саме на духові інструменти робиться акцент, оскільки справедливо вважається, що їх звучання (яскравий тому приклад - саксофон або труба) проникає прямо до серця слухача.

Відділ духових та ударних інструментів  ДШМ №6 створений у вересні 2010 року і відрізняється хорошою матеріальною базою. Юні музиканти успішно освоюють тут гру на таких інструментах, як флейта, блокфлейта, гобой. Відповідно до учбової програми проводяться групові заняття. Так шестирічні діти, що навчаються в "0" класі, окрім спеціальності вивчають сольфеджіо, основи сценічної майстерності, займаються колективними музиціюванням (шумовий оркестр).  Програма навчання учнів, які вступають до першого класу, передбачає наступні  предмети: основний музичний інструмент, сольфеджіо, колективне музиціювання (хор, ансамбль,  шумовий оркестр), історія світової культури (з 10 років).

З числа учнів, які навчаються на відділі духових та ударних інструментів, створено декілька інструментальних ансамблів, які успішно демонструють свою майстерність в шкільних концертах, а також як учасники різних творчих конкурсів і фестивалів. У відділі духових і ударних інструментів працюють кваліфіковані педагоги, які успішно поєднують педагогічну діяльність з концертною.


Завідувач відділу, викладач флейти і блокфлейти Жила Леся Володимирівна У 2002 році закінчила Дніпродзержинське музичне училище, в 2009 році -  Харківський державний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського. У послужному списку - робота концертмейстера духового оркестру,  артистки оркестру Дніпродзержинського музично-драматичного театру, артистки оркестру Дніпропетровського оперного театру. З 2008 по 2010 рік - викладач флейти в Харьківській Дитячій музичній школі № 10. У ДШМ №6 працює з вересня 2010 року.


Викладач гобоя і блокфлейти Блага Марія Геннадіївна У 2006 році закінчила з відзнакою Харківський державний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського. Будучи ученицеюХарківської середньої спеціальної музичноюї школи-інтернату по класу гобоя (клас професора В. И. Лебедєва), працювала у Харківському молодіжному симфонічному оркестрі "Слобожанський". З  2006 року по теперішній час працює артисткою  симфонічного оркестру Харківського національного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка. Викладач ДШМ №6 - з січня 2010 року.


Викладач флейти і блокфлейти Кущій Олена Олександрівна У 1999 році закінчила Дніпропетровське музичне училище, в 2004 році - Харківський державний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського по класу флейти, з 2004 по 2007 рік навчалася у аспірантурі. Солістка симфонічного оркестру Харківської філармонії. У ДШМ №6 працює з жовтня 2010 року. М. Г. Блага і О.А. Кущій входять до складу інструментального колективу "Норма" - багатократного переможця і лауреата численних обласних і міських творчих конкурсів, часто виступаючого в шкільних концертах.