На головну Рос

Шкiльнi новини

6 вересня 2021 року

ОРДЕНОМ «ЗА ЗАСЛУГИ» III СТУПЕНЯ НАГОРОДЖЕНО ВИКЛАДАЧА ДШМ №6 МИХАЙЛА КРАМАРЕНКА

Указом Президента України N°406/2021 КРАМАРЕНКА Михайла Петровича, викладача театрального відділення  комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча школа мистецтв №6», нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Михайло Петрович Крамаренко – заслужений діяч мистецтв України, актор розмовного жанру, викладач театрального відділення ДШМ №6, педагог-методист.

У 1980 році він закінчив Харківський державний університет ім. І.П. Котляревського, де навчався на акторському факультеті театрального відділення. Цьому передувала участь у шкільній самодіяльності, а потім в єдиному в країні «Театрі книги» Харківського палацу піонерів, де ставили вистави за фрагментами нових книг для дітей. Його наставником був видатний педагог, режисер, громадський діяч, почесний громадянин Харкова П.Л. Слонім, серед вихованців якого багато відомих діячів мистецтв.

Михайло Крамаренко працював актором Одеського Українського музично-драматичного театру, знімався в кіно на Одеській кіностудії. Потім було повернення до рідного Харкова, де до теперішнього часу він продовжує свою творчу діяльність.

Десять років пропрацював у  Харківській обласній філармонії артистом розмовного жанру, гастролював по Україні з естрадними й народними колективами, тривалий час був автором і ведучим телепрограм «Пані удача», «Вечірні зустрічі» на першому комерційному каналі «Тоніс-центр». Далі працював ведучим програм на Харківській обласній державній телерадіокомпанії. Прямі ефіри стали для нього доброю школою, яка допомагає підтримувати блискучу форму й по сьогодні.

Відомий у Харкові ведучий обласних і міських свят, концертів, заходів, присвячених професійним датам, іншим важливим подіям, - саме таким знають харків'яни Михайла Крамаренка.

Крім того, він успішно веде педагогічну діяльність: викладає предмет «сценічна мова» на театральному відділенні Дитячої школи мистецтв №6. Учні Михайла Петровича неодноразово відзначалися нагородами на престижних творчих театральних конкурсах, а серед випускників є ті, хто продовжує навчання в профільних вишах.

Колектив школи сердечно вітає Михайла Петровича з високою державною нагородою та бажає нових не менш яскравих досягнень у творчості та педагогічній діяльності.