На головну Рос

Шкiльнi новини

28 січня 2021 року

ВИЗНАЧЕНІ ЗАВДАННЯ ПЕДКОЛЕКТИВУ ДШМ №6 НА II ПІВРІЧЧЯ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Педагогічна нарада школи, що відбулася 27 січня 2021 року, прийняла рішення щодо завдань педагогічного колективу на II півріччя поточного навчального року.

У рішенні зазначено, що за період з вересня по грудень 2020 року продемонстровано очевидні тенденції позитивного розвитку навчального закладу. Забезпечено стабільний рівень навчально-методичної діяльності, що засвідчують достатні освітні компетенції учнів, продемонстровані у ході підсумкового контролю знань за результатами 1 півріччя 2020-2021 навчального року.

Успішно продовжувалась конкурсна, фестивальна, виставкова діяльність. Проводилось системне інформування про діяльність школи на офіційному веб-сайті школи, в публікаціях регіональних ЗМІ, на сторінці школи у соцмережі Instagramта ютуб-каналі.

Розвивалась та оновлювалась матеріально-технічна база закладу.

Сформовані за затверджені основні завдання педагогічного колективу на II півріччя 2020-2021 навчального року, а саме:

1. Забезпечення реалізації мистецько-освітнього процесу на високому рівні з метою формування у здобувачів початкової мистецької освіти високих компетентностей, передбачених освітньою програмою

2. Формування у здобувачів освіти спеціальних здібностей, мистецького досвіду, ціннісної орієнтації у процесі активної мистецької діяльності.

3. Створення умов для професійної художньо-творчої самореалізації, набуття первинних професійних навичок і вмінь, необхідних для соціалізації, подальшої самореалізації учнів та продовження професійної освіти.

4. Підтримка обдарованих та талановитих учнів, розвиток їх мистецьких здібностей, а саме: організація підготовки та забезпечення участі учнів в різноманітних конкурсах, фестивалях, творчих змаганнях, соціокультурних заходах.

5. Забезпечення стабільного контингенту учнів, високої організації дисципліни праці, навчальної дисципліни, дотримання морального кодексу Педагога.

6. Систематичне підвищення викладачами кваліфікаційного, професійного рівня педагогічного досвіду та майстерності, професійних, фахових, методичних, психологічних компетентностей відповідно до рівня сучасних вимог.

7. Забезпечення високого організаційного та художнього рівня підготовки та проведення навчально-методичних, культурно-просвітницьких, концертних, конкурсно-фестивальних заходів, контрольних заходів за результатами 2020-2021 навчального року.

8. Забезпечення ефективної творчої співпраці з провідними організаціями сфери культури м. Харкова.

9. Розвиток додаткових освітніх та інших платних послуг.

10. Подальше укріплення та розвиток матеріальної бази закладу, забезпечення сучасного навчально-методичного та технічного рівня освітнього процесу.

11. Формування позитивного іміджу школи, її високого статусу та конкурентоспроможності.

(обов’язково)