На головну Рос

Шкiльнi новини

22 листопада 2011 року

Черговий репортаж за участю юних тележурналістів можна переглянути завтра


Дивіться ще один репортаж учнів відділення тележурналістики ДШМ №6 у ефірі харківського телеканалу ОТБ (програма "Шкільне містечко"). Цього разу вони вели діалог з учасниками популярного танцювального проекту "Майданс".

У програму телепередач "Шкільне містечко" включене в середу - 23 листопада, початоко 18.30, його повтор запланований на неділю - 27 листопада, початок об 11.00.

Наша довідка:

Навчання на відділенні тележурналістики, що відкрилося в поточному навчальному році у нашій школі, дозволяє його вихованцям не лише отримувати певний обсяг базових теоретичних знань, але й набути практичних навичок.


У програмі навчання, запропонованій учням відділення, такі предмети, як журналістика (теорія і практика), основи режисури, акторська майстерність, сценічна мова. 

Цей освітній проект створений групою практиків у сфері мас-медіа, які мають великий практичний досвід  і  успішно працюють у регіональних ЗМІ. Тому навчання на відділенні не обмежиться учбовими класами ДШМ №6, практичні заняття  проводяться на базі телерадіокомпанії, за участю дітей у реальних зйомках телепрограм. Кожен з них дістає унікальну можливість відвідувати телестудію, спостерігати за роботою професійних телевізійників, більше того - особисто брати участь у зйомках.

Таким чином, навчання на відділенні ДШМ №6 стане надійним тестом на їх профпридатність, доброю підготовкою до вступу на відділення журналістики у вищі учбові заклади.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)