На головну Рос

Шкiльнi новини

22 січня 2020 року

ОБГОВОРЕНО ПЕРСПЕКТИВИ ДРУГОГО ПІВРІЧЧЯ ПОТОЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Як уже повідомлялося, на засіданні шкільної педради були розглянуті завдання педагогічного колективу ДШМ №6 на ІІ півріччя 2019-2020 навчального року. Про те, на яких векторах  діяльності буде зосереджено увагу педагогів і учнів, розповіла директор школи Валентина Сальникова.

Докладній розмові про завдання на нове півріччя передувала інформація про наявні позитивні тенденції розвитку школи за період вересень-грудень 2019 року. У їх числі називалися такі:

• Забезпечення стабільної навчально-методичної діяльності.
  • Забезпечення достатніх освітніх компетенцій учнів, що продемонстровано в ході
    підсумкового контролю знань за результатами І півріччя 2019-2020 навчального року. Також очевидний більш принциповий і об'єктивний підхід до оцінювання знань, умінь і  навичок учнів.
  • Стабільне продовження конкурсною, фестивальною, виставкової діяльності.
  • Проведення системної інформаційної діяльності з використанням офіційного веб-сайту школи і розміщенням публікацій у регіональних ЗМІ.
  • Стабільно велася робота по зміцненню, відновленню та розвитку матеріально-технічної бази школи, фінансова діяльність.

Основна увага учасників педради було зосереджено на завданнях колективу на ІІ півріччя,
детально розглядавс їх зміст. Як першочергові визначені найбільш важливі напрями, над реалізацією яких передбачається напружена робота. Серед них:

• Забезпечення стабільного кадрового потенціалу та контингенту учнів.
  • Висока організація дисципліни праці і навчальної дисципліни.
  • Забезпечення високої якості навчального процесу, реалізація державних гарантій освіти на основі реалізації державних навчальних програм і робочих навчальних планів.
  • Постійне підвищення педагогічного досвіду, професійних компетенцій, забезпечення безперервного навчання і підвищення професійної кваліфікації педагогів.
  • Оптимізація і модернізація змісту навчального процесу. Формування в учнів
    мотивованих дій до більш високій оцінці своїх знань, до поглиблення знань, до освітньої діяльності.
  • Забезпечення активної участі учнів в соціокультурних та творчих проектах, концертних програмах, фестивалях, конкурсах, різнопланових творчих змаганнях.
  • Забезпечення високого рівня підготовки і проведення культурно-просвітницьких,
    концертних, навчальних і організаційних заходів. Кульмінацією має стати звітний
    святковий концерт «Натхнення! 11 кроків!».
  • Забезпечення творчого співробітництва з провідними організаціями культури міста
    Харкова - другий культурної столиці України. Цей вектор діяльності повинен стати більш ефективним.
  • Розвиток міжнародних культурних зв'язків, що є найбільш слабкою ланкою в нашій
    діяльності.
  • Формування позитивного іміджу школи, її абсолютної конкурентоспроможності.

Завершуючи виступ Валентина Олександрівна Сальникова, звернулася до колег: «У нас два шляхи! Або ми слідуємо «в Завтра», або - ні! І це крок - «в Учора». Сучасна педагогічна наука і практика вимагають безперервного розвитку та оновлення. Вибір за нами. Впевнена, що ми його зробимо правильно!».

(обов’язково)