На головну Рос

Шкiльнi новини

21 грудня 2020 року

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ЧИРЛІДИНГУ "LOCO DANCE WINTER CUP 2020" ПРИНІС НАШИМ ТАНЦЮРИСТАМ ДЕВ'ЯТЬ НАГОРОД


17 грудня відбувся відкритий обласний турнір з чирлідингу "Loco Dance Winter Cup 2020". Серед його учасників - 11 команд з Харкова, Харківської області (м Дергачі, с.м.т. Нова Водолага) і столична команда з Києва.Нашу школу ДШМ №6 представляли 35 учениць 0-7 класів хореографічного відділення, які змагалися в 9 номінаціях. Результати виступів юних любителів чирлідингу не можуть не радувати: талановиті дівчатка зайняли друге місце в двох номінаціях, а в семи номінаціях вони були визнані кращими, посівши перше місце.

Турнір "Loco Dance Winter Cup 2020", за одностайною оцінкою учнів і педагогів, став для них прекрасною подією, що завершила перше півріччя 2020-2021 навчального року. І хоча змагання проходили без глядачів, а приїзд і виступи учасників були розведені в часі, всі вони отримали море позитивних емоцій.

У цілому грудень видався для наших хореографів дуже насиченим і цікавим. Позаду здача контрольних заходів,  успішний виступ на обласному турнірі. А наразі учні хореографічного відділення проводять шкільний фестиваль по чирлідингу "Cheer Dance Fest" та готуються до участі в Онлайн Кубку України з чирлідингу.

Вітаємо із заслуженою перемогою й бажаємо нових досягнень!


Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)