На головну Рос

Шкiльнi новини

31 жовтня 2019 року

ВІДКРИТТЯ ХУДОЖНЬОГО ВИСТАВКИ ЗІБРАЛО ДРУЗІВ


Церемонія відкриття першої в поточному навчальному році художньої виставки «Всі фарби свята» було по-особливому хвилюючим і пам'ятним. Її відвідали почесні гості, які є великими друзями нашої школи.
Педагог-консультують школи - Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України, професор кафедри живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв, лауреат міжнародної премії ім. Рєпіна Віра Іванівна Чурсіна оцінила нову експозицію, як важливий крок в досягненнях педагогів і учнів художнього відділення.


«Прекрасно, що початок другого десятиліття школи ви відзначаєте такою чудовою виставкою, - зазначила вона. - Експозиції, до якої увійшли роботи професіоналів і художників-початківців, принесе велику користь, вчитиме дітей розуміти мистецтво. Впевнена, що такий підхід знайде продовження і в стінах ДШМ №6 пройде ще не одна виставка знаних харківських художників. Вважатиму за честь показати і свої роботи в шкільній галереї ».

Ще один титулований гість події - В'ячеслав Вікторович Шуліка - художник - реставратор, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри реставрації та експертизи творів мистецтв Харківської державної академії дизайну і мистецтв, член Національної спілки художників України, голова секції реставрації. Вже вдруге він виставляє свої роботи в галереї «Чарівна мелодія фарб», радуючи глядачів своєю прекрасною творчістю.

«ДШМ №6 - чудова школа, - сказав В'ячеслав Вікторович, звертаючись до учасників свята. - Тут закладена хороша художня традиція, яка дозволяє учням домагатися гарного професійного рівня. Велика радість продемонструвати свої роботи учням школи, батькам. Сподіваюся, що це  певною мірою сприятиме усвідомленню дітьми, що навчання на художньому відділенні дозволяє не тільки розвивати себе як особистість, а й може істотно вплинути на вибір професії. Бажаю всім удачі! ».
На відкритті виставки була присутня заступник директора Департаменту культури Харківської міської ради Тетяна Василівна Мараховська, яка з великою цікавістю познайомилася з експозицією і щиро пораділа успіхам юних художників.

Завідуюча художнім відділенням Тетяна Вахрушева із задоволенням наголосила, що протягом минулого літа учні брали активну участь в художніх конкурсах і досягли хороших результатів. Переможці були відзначені грамотами і дипломами.

На Всеукраїнському конкурсі "Світ і Я" відзначилися Сас Таїсія, Синявина Марія, Бондар Мар'яна. Сєдих Таїсія.

На конкурсі дитячого малюнка "Ноосфера Спайс Арт Челендж" дипломів учасника удостоєні Митягіна Єлизавета, Рахімова Ксенія, Грищук Анастасія, Купрін Дмитро, Золотарьова Карина, Паніщева Вікторія.

Організатори побажали учасникам, гостям, батькам, педагогам, щоб після знайомства з експозицією в їх серцях поселилося прекрасний святковий настрій.

Детальніше про виставку, перегляд фотогалереї "Всі барви свята"

На знімках: учасники та гості художньої виставки
Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)