На головну Рос

Шкiльнi новини

10 травня 2020 року

НАШІ УЧНІ ПІДТРИМАЛИ ФЛЕШМОБ # ІЗОІЗОЛЯЦІЯ

Виконання домашніх завдань з предмету «акторська майстерність», перебуваючи на карантині, можна пов'язати з участю в цікавому проекті, що має всесвітній статус, - так вирішили педагоги та учні театрального відділення, і ось що з цього вийшло.

За заданими умовами потрібно було вибрати відоме художнє полотно і повторити образ, створений художником, перебуваючи в домашніх умовах та використовуючи підручні засоби.

Судити, звичайно, Вам, але важко не погодитися, що «Дівчина з перловою сережкою» - одна з найбільш відомих картин нідерландського художника Яна Вермеєва, і образ, відтворений ученицею театрального відділення школи, дуже схожі.

Нагадаємо, що # Ізоізоляція - флешмоб, який виник в період пандемії коронавіруса і отримавший популярність в умовах вимушеної самоізоляції, став одним із заходів протидії поширенню коронавірусной інфекції.

Завдяки йому популярним заняттям людей, які знаходяться вдома, стало відтворення з підручних матеріалів композицій відомих картин або скульптур і викладання фотографій в інтернет з хештегом флешмобу # ізоізоляція.

До речі, група в Facebook, що об'єднала тих, хто підтримав цю ініціативу, вже становить більше півмільйона учасників.

(обов’язково)