На головну Рос

Шкiльнi новини

12 жовтня 2020 року


МАЛИЙ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ

завідувач відділу спеціального та загального фортепіано ДШМ №6, старший викладач кафедри теорії музики ХНУМ ім. І.П. Котляревського, викладач ХДАК, кандидат мистецтвознавства, композитор, член спілки молодих учених.

 


Мистецтво – саме музика – у моєму житті займає таку ж важливу роль, як і сім’я. Без нього неможливо дихати, це є шлях по якому ти йдеш, знаючи до чого прагнути. Зауважу, це дуже тернистий шлях, але він того вартий. Мистецтво не є матеріальною насолодою, тож воно стоїть за рамками буденності (авжеж, якщо це справжнє мистецтво).

Кожен митець повинен думати про те чого він хоче досягти. Мене завжди вчили: якщо ти хочеш злетіти, треба брати на приціл самого Бога. Насамперед велику роль відіграє професіоналізм як основа будь-якого ремесла. Інколи неможливо зрозуміти, написані твори великих у натхненні, чи ні, все це тому, що їх музика – це завжди професіоналізм вищого ґатунку.  

Я пишу музику, бо я до цього прагну, не можу стверджувати, що «я вмію писати», але ця справа додає сенс життю. Бути справжнім композитором – це бути митцем, філософом, архітектором музики та професіоналом у своїй справі.

Дуже хочеться побажати нашій ДШМ №6 плідної діяльності,співпраці між колегами-вчителями та між вчителями й батьками. Дитина – це птиця: одне крило – вчитель, інше – батьки; якщо є рівновага, то птиця зніметься над просторами небес, відкривши двері, замкнені для інших, І дуже важливо, щоб кожен наш учень ставав культурною, ввічливою, внутрішньо багатою людиною.

 

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)