На головну Рос

Шкiльнi новини

12 жовтня 2020 року

НАС ПРИВІТАЛИ


КРАМАРЕНКО МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ

викладач театрального відділення ДМШ №6, педагог-методист, артист розмовного жанру, ведучий концертів та святкових заходів, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки театральних діячів України, відзначений Почесною грамотою Верховної Ради УкраїниЦього року святкові дати, що так близькі всім, хто займається творчою та педагогічною діяльністю, на жаль, були менш помітними. Тож хочу привітати всіх колег та побажати здоров'я, терпіння, наполегливості, успіхів, не зважаючи на труднощі, які всі ми зараз переживаємо.

Пам'ятаймо глибоке по суті своїй твердження про те, що всі діти народжуються з крильцями, і допомогти їм злетіти є головним завданням педагога. Нехай наші спільні прагнення, щоденна копітка праця та душевна щедрість нададуть нашим учням цю прекрасну можливість.

ДШМ№6 хочеться побажати гідного майбутнього. Приємно, що вона має добру репутацію, що її учнів знають і високо оцінюють у творчому середовищі, запрошуючи до участі в знакових обласних і міських заходах.

Звертаючись до батьків, хочу наголосити, що в наших реаліях навчання дітей у мистецьких школах дає їм прекрасну можливість перебувати в культурному середовищі й рости духовними людьми. Ми, педагоги, усвідомлюємо важливу місіюі робимо все, щоб розвинути кращі якостів юних душах, відкриваємо перед ними світ добра, краси, гармонії, вчимо протистояти злу, агресії, несправедливості.

На театральному відділенні дружний цілеспрямований колектив з хорошими традиціями, з вагомим переліком творчих досягнень. Започаткований конкурс читців «Поетичний снігопад», який ми проводимо для юних театралів, привертає увагу їх ровесників, що займаються іншими видами мистецтва, зокрема, наших шкільних художників. Така багатогранність і прагнення дітей реалізувати себе по максимуму не можуть не радувати й додають впевненості в їх успішності у дорослому житті.

Кожному артисту приємні оплески, але набагато більше радості відчуваєш, коли вони адресовані твоїм учням. Навіть в умовах карантину, діти радували нас своїми перемогами. Серед них – Гран-прі в регіональному конкурсі «Олімп талантів», яким відзначена учениця Дар’я Зубкова, друге місце в різних вікових категоріях зайняли Даніїл Сідько та В'ячеслав Юфа.

Ми впевнені, що іскорка театру світитиметься в душі кожного з юних театралів, які закінчують школу. Це доводять наші учні. В першу чергу ті, хто продовжив навчання в профільних вишах за фахом театральне мистецтво. Приємно усвідомлювати, що путівку в професію вони отримали, перебуваючи в стінах нашої школи.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)