На головну Рос

Шкiльнi новини

4 жовтня 2020 року

НАС ПРИВІТАЛИ


КОТКОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ
 голова адміністрації Шевченківського району Харківської  міської ради, депутат міськради                

 


Шановні друзі!

Щасливий привітати усіх з чудовими професійними святами – Днем музики, Днем художника та Днем вчителя! Можна впевнено сказати, що ці жовтневі дати займають особливе місце у святковому календарі та широко відзначаються нашим суспільством.

Тож насамперед мої щирі вітання представникам чудових благородних професій – музикантам, художникам та вчителям!

Усі творчі люди наділені унікальною можливістю прикрашати життя, додавати радісних відчуттів, піднімаючи нас над буденністю. Так було завжди, так має бути і надалі. Успішне поєднання творчої та педагогічної діяльності, що притаманне представникам педколективів мистецьких навчальних закладів різного рівня, є запорукою продовження цих традицій.

Так склалося, що саме Шевченківський район здавна був і залишається визнаним культурним центром Харкова. Наші найпрестижніші заклади культури розташовані на його території й слугують центром тяжіння для харків’ян та численних гостей міста. Кращі й найтитулованіші митці, які представляють різні жанри мистецтва, прославляють своїм талантом Першу столицю на увесь світ.

Ми по праву гордимося нашими мистецькими школами, які накопичили унікальний досвід роботи з обдарованими дітьми, і мають разючі успіхи. Їх матеріально-технічна база та кадровий потенціал є прикладом для всієї України, що зобов’язує нас утримувати цю високу планку та вдосконалюватися.

З великим задоволенням спостерігаю за тим, як розвивається ваша школа – ДШМ №6. Здається зовсім недавно ми проводили урочистості з нагоди її відкриття, а вже відсвяткували перший 10-річний ювілей. Приємно, що за цей порівняно короткий час навчальний заклад вдало пройшов становлення та успішно розвивається. Підтвердженням слугують стабільно високі показники навчальної діяльності та блискучі досягнення учнів у престижних творчих конкурсах останніх років та навіть у складний період пандемії, який ми наразі проходимо.

Все це заслуги професійного колективу, що сформувався у школі, результати копіткої повсякденної роботи, великої любові до дітей, глибокого розуміння своєї місії. Велика подяка вам за творчу працю!

Бажаю викладачам ДШМ №6 гідно продовжувати велику справу виховання і творчого зростання юних харків’ян, а креативним талановитим учням школи успішно опановувати знання та вміння, ставати творчими особистостями й духовними людьми, якими славиться наш рідний Харків.

 

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)