На головну Рос

Шкiльнi новини

26 вересня 2021 року

НА СЦЕНІ ПРОФЕСІОНАЛИ ТА УЧНІ

Шкільний проєкт «Професіонали та учні на одній сцені» - одна з традицій колективу ДШМ №6, яка з роками набуває нових граней.

Знакові концертні програми за участю учнів ДШМ №6 і відомих харківських творчих колективів, провідних музикантів, художників, театральних діячів, які проводилися на міських концертних майданчиках, пам'ятаються багатьом учням і глядачам.

Не менш важливими й пам'ятними для тих, хто робить свої перші кроки в мистецтві, є спільні виступи зі своїми педагогами, які широко практикуються досвідченими викладачами на музичному, хореографічному, театральному відділеннях школи.

Так, кілька пам'ятних «партнерських» виходів на сцену було в учня 8-го класу театрального відділення Даніїла Сідько. Його викладач сценічної мови Михайло Петрович Крамаренко, заслужений діяч мистецтв України, педагог-методист, крім роботи в класі, долучає талановитого юнака в якості співведучого різних заходів обласного та міського рівня. Серед них творчі події, присвячений дню народження Т.Г. Шевченка, Дню Перемоги, 90-річчя візитівки Харкова - будівлі Держпрому, тощо. Такі «уроки майстерності» дозволяють Даніїлу творчо зростати й розвиватися, набиратися досвіду.

Розповідаючи про свого учня, Михайло Петрович із задоволенням зазначає, що Даніїл  захоплено займається на театральному відділенні школи, багато й наполегливо працює над собою, неодноразово виявляв свій творчий хист, має ряд вагомих досягнень. У ході роботи над творами, завжди імпровізує, шукає й знаходить цікаві рішення.

Недавній приклад: вдалий виступ на регіональному онлайн конкурсі "Олімп талантів", що проходив у м. Полтаві, де він зайняв перше місце у номінації "акторський олімп", жанр "художнє читання" (так високо було оцінено уривок з «Енеїди» Котляревського, який він самостійно підготував). На шкільному театральному конкурсі самостійних робіт Даніїл став володарем Гран Прі.

Творча атмосфера, характерна для колективу Дитячої школи мистецтв №6, дозволяє не сумніватися, що попереду в Даніїла Сідько та його ровесників, які навчаються в школі, буде багато нових блискучих досягнень.

(обов’язково)